Archiv článků

Áčka jsou zdravá jako řípy :)

Již tři naše áčkové děti - Alexander the Great, Almond Joy a Alces Gene podstoupily rentgeny a to s krásnými výsledky: DKK 0/0, DKL 0/0 a OCD neg/neg. Mám strašnou radost a děkuji páníčkům za skvělou péči. Doufám, že i zbylá štěňátka je budou následovat :)
Celý článek

Bellinka a zdravotní výsledky

Upíří mimino podstoupilo vyšetření kyčlí, loktů, páteře i ramen s exkluzivními výsledky. Navíc jsme nechali udělat DNA profil a také test, ze kterého vylezlo, že je homozygot pro černou barvu. Jiná než gréní mimina se tedy u nás bohdá nenarodí :)
Celý článek

Izabellka a Hattienka mají tancují jak o život

Gréní holčičky se do dogdancingu vrhají po hlavě a v tuto chvíli má Hattienka složeny tři zkoušky první divize na výborně - DwD 1, MD 1 a F1, Bellinka má složeny na výborně zkoušky: F1 a DwD 1. Náš taneční maraton pokračuje a chystáme se na první neoficiální závody.
Celý článek

Národní výstava v Mladé Boleslavi

O víkednu jsme vyrazili na výstavu v Mladé Boleslavi, která dopadla pro všechny moc dobře: Ch. Jch. Hattie Black z JBonda - třída otevřená - V1, CAC Izabell Black z JBonda - třída mladých - V1, CAJC, BOJ American Rose Oaklet´s dogstory - VN3 (5)
Celý článek

Upírek na obedience víkendu

Naše Izabellka se mnou strávila krásný víkend ve Vojkově na obedience víkendu pod vedením Ivany Šimůnkové a Romany Polické. Víkend to byl opravdu parádní a holčička se moooc snažila. Za krásné fotky děkuji Janě Krátké. 
Celý článek

ch. jch. Hattie Black z JBonda je chovná fenka

Hattuška se stala v červnu chovnou fenkou s krásným posudkem a výborným výsledkem povahového testu 98/100. Tak a teď již opravdu nic nebrání plánovat Áčkový vrh v naší chovatelské stanici po téhle naší naprosto úžasné holčičce. :)  
Celý článek