Jak se daří Deborce

Deep Idea už zase píše hluboké myšlenky
Dlouho jsem nepsala, protože VONA všechno hned vykváká a nic mi nenechá. Dneska mi ale VONA fakt hnula žlučí, tak se musím podělit. To, že jsem chudinka těhotná, to víte všichni. A mám břicho plný mimin, který mě tlačí do žaludku, že se ani pořádně napapat nemůžu, tak jak jsem zvyklá. Dokonce už ani po holkách nedojídám, protože se to do mě nevejde. A to mi VONA slibovala, až budeš čekat miminka, to bude dobrotek... A skutek utek. V úterý jsme spolu byli v práci a to mě všichni mazlili a říkali jaká, že jsem krásná a jak mi to bříško sluší. Myslela jsem, že za odměnu dostanu alespoň pořádný hovězí ouško nebo tu velkou kost. To né, tu VONA nekoupí, místo toho přitáhne malinký barevný obojky, který se mi vejdou leda tak na tlapku a ještě mi je ukazuje. Ptala jsem se jí, kde má tu kost!!! A místo toho mě votravovala s výstavníma vodítkama pro holky. Kdy ta VONA pochopí, že mě zajímají dobroty, veeeeelký kosti a taky balónky a frisbee. Žádný ty její nesmyslný krámy, co furt tahá domů. 
A taky mě šidí, na procházky nebere balónek!!! Ani nic jinýho. Jsem v tak zoufalý situaci, že sama uklízím po dětech ponožky, podávám jim kalhoty od pyžama, prostě všechno, na co si ukážou. Jediný co hrajeme je hra ukliď hračky a to vám povím je dost nuda. Sice už rozeznám deset plyšáků od sebe a nosím je správně, dostávám za to piškůtky, ale já chci kurník ten BALÓÓÓNEK. 
Největší legrace je, že si myslí, že bych měla odpočívat. Na to jí kašlu. Musím stihnout vychovat Bellu a taky kocoury, protože si poslední dobou hrozně dovolujou a lezou, kde je napadne. A vzhledem k tomu, že u nás jsem normální jenom já a páníček, je to všechno v mých tlapkách. Uznejte, že na odpočívání nemám čas, Tak ať si VONA lehne na gauč a já zkusím dohnat všechno, co VONA zanedbala. A Hatt, místo toho, aby mi pomáhala, se furt někde mazlí a válí si šunky a jezdí si bůh ví kde!
VONA sice tvrdí, že tu ta štěňata budou co nevidět, ale znáte mě, budou tu až já budu chtít. Tak konec psaní, kocour vylezl na stůl a chce tam spát!?!, tak já ho honem půjdu za nohu sundat dolů.
Mějte se moc hezky a přijeďte mi hodit ten balónek. Alespoň tisíckrát. A musíte přivést vlastní, ty moje jsou všechny někde schovaný! Taková VONA je!!!
Vaše Deep