Novinky

Efka jsou také potvrzena

I Rosinka má v bříšku nadílku. Těšit se můžeme na černobílá miminka po importovaném tatínkovi z Belgie. Pokud máte zájem si předběžně rezervovat miminko, můžete tak učinit na anna@vboude.cz 
>

Genuška čeká miminka

Naše Genuška má potvrzenou březost a miminka v cca 6 kouscích by se měla narodit na začátku října v černobílém, merlatém nebo možná i trikolorním kožíšku. Pokud máte zájem o miminko z tohoto spojení, můžete mě kontaktovat na anna@vboude.cz
>

Déčka jsou na světě :)

Flájenečka přivedla na svět 6,9,2020 osm krásných miminek - 4 holčičky a 4 kluky. Všechna miminka vesele přibírají a v tuto chvíli jsou předběžně rezervována. 
>

Baby boom pokračuje :)

Tak obě "externí" holčičky jsou nakryté. Teď už jen počkat na potvrzení březosti. Předpokládaný porod je u Alces Gene na začátku října a u American Rose v druhé polovině října. Těšíme se!
>

Miminka, miminka, miminka :)

Gene i Rosinka olbě hárají, krytí proběhne v nejbližších dnech :) Flájenka má svůj těhotenský kalendář: https://www.rr.sk/modules.php?name=Preg_kal&newlang=slovak&vybrany_jazyk=czech&ukaz=ad96616291o95b
>

Flajka opravdu čeká miminka

Flájenka "nekecala" a opravdu čeká miminka. Včera nám ultrazvuk ukázal bouličky, takže my se těšíme a Flája také, protože ví, že takové těhotenství skýtá pro matku mnoho výhod :) Pokud hledáte toho nejlepšího parťáka, ještě máte možnost přidat se k zájemcům o miminko :)
>

Flája hárá :)

Flájenka hárá, příští týden pojedeme na krytí. Nakonec přeci jen vyjedeme za hranice :) Tatínka prozradíme brzy. V případě zájmu o miminko mě kontaktujte. Miminka půjdou do pouze do rodin k ativnímu životu, kde budou členy rodiny. Výstavy ani chov rozhodně nejsou podmínkou, ale znalost toho, co se dá od borderky čekat rozhodně ano :)
>

Plánujeme s Flájenkou miminka

Čekáme s Flájenkou na hárání a máme naplánován vrh D. Sice nam nemožnost krýt venku trošku zkřížila plány, ale vybrala jsem naprosto úžasného budoucího tatínka. Více informací už brzy :)
>