Novinky

Klubová výstava BCCSK

Dnes jsme absolovovali speciální výstavu BCCSK v Pezinku. Mercinka na své premiéře VN 2, Flájenka v šampionech V2 res. CAC, Igoušek v mezitřídě také V2 res. CAC a kralovala Deborka, která ve veteránech v krásné konkurenci vyběhala V1, veteránský klubový vítěz a splnila tím pochmínky pro titul Veterán šampion BCCSK. Navíc, že jí nikdo nevěří její věk je jenom třešnička na dortu :)
>

Zkoušky z dogdancingu

Říjen ve znamení dogdancingu a zkoušek dance with dog. Flájenka a Sirénka si splnili zkoušku DwD 2 a Igoušek zkoušku DwD 1. Moji úžasní a báječní miláčci.
>

Máme nakryt externí vrh D

Včera a dnes jsme "zadělali" na externí vrh "D" Oaklet's dogstory. Tatínkem vrhu bude krásný a hlavně v povaze báječný pes Ch. Jch. Wonder of the heaven All I Need (Devil). Maminkou vrhu naše áčková holčička Ch. Alces Gene Oaklet's dogstory. Oba rodiče mají perfektní zdravotní výsledky. Od tohoto spojení si slibuji kromě pěkného typového exteriéru hlavně báječné a vyrovnané borderky, které kromě sportu, nějaké té výstavy zvládnou i canisterapeutickou práci. Tak teď už jen doufat, že se u nás na začátku prosince narodí další vrh "kontaktních" miminek do normálního života :)
>

Céčka rostou jako z vody

Externímu vrhu C ze spojení Atík a Rose jsou téměř čtyři týdny. Všichni rostou jako z mléka a mají vybrané své budoucí rodiny....
>

Máme nakryt externí vrh C

24.4. jsme nakryli vrh C a to naší Rose a krásného a moc šikovného pejska Athose z Keblických strání. Teď jen doufáme, že je Rosinka březí a že v červnu vykouknou na svět další miminka. Více informací si přečtete v sekci štěňátka.
>

Motýlci "5 týdnů"

Motýlkům je 5 týdnů a jsou báječní. Ač byla všechna štěňátka zadána už před narozením, všichni budoucí majitelé nám zůstali věrní a jsou báječní. Myslím, že se budou mít Flájátka báječně. Zatím jsou neodolatelní, zábavní a nebojácní a dělají nám radost. Poslední dva týdny, které zbývají do odchodu prvních štěňátek si užijeme. Máme naplánováno několik profesionálních focení a také výlet za ovečkami. Pak už mi tu zůstanou jen chlapečci, kteří si na cestu do nových domovů ještě chvilinku počkají. S těmi toho podniknu ještě o kousek více. :)
>

Štěňátka už zvojnásobila svojí váhu

5. a 6. den života štěňátka postupně zvojnásobila svojí váhu. Jsou to naši cvalíčkové, a vzhledem k tomu, že přibírání je jejich první opravdová bordeří práce, staví se k ní více než zodpovědně :)
>

B "Butterflies" jsou na světě!

26.3. v ranních hodinách přivedla Flájenka na svět úžasná štěňátka. Jsou celkem 4, dvě holčičky a dva kluci. Maminka i já si je zatím moc užíváme!  
>