Novinky

Potvrzená březost

Na Valentýna jsme s Flájenkou viděli miminka na utz! Ano skutečně čekáme štěňátka. Zájemci o miminka najdou více informací pod záložkou štěňátka a nebo mě kontaktujte. 
>

Máme nakryto

Dne 23.1. proběhlo krytí naší Flájenky s nádherným Jamiem. Byla to láska se vším všudy, takže doufáme, že v březnu přiletí čáp :))) Více informací naleznete v sekci štěňátka.
>

Flája je oficiálně canisterapeut

Ještě v rámci hárání jsme si Flajkou odskočili splnit test canisterapeutického psa. Ačkoli se jí v hlavě honili hlavně hormony, zvládla tuhle těžkou a náročnou zkoušku bez ztráty kytičky. Asi si ale vůbec nevšimla, že jí někdo testuje, práce s lidmi je pro ní naprosto přirozená. 
>

Flájenka dotáhla titul MoD 1

Konečně jsme s Flájkou vytančili titul Master od Dogdancing 1. Znamená to, že hned po dětech se můžeme těšit na dvojky!
>

Flája splnila podmínky na titul C.I.E.

Flájenka po 13 měsích od prvního CACIBa získala dalších 13. Ale až ten 13, poslední byl ten, který nás posunul k vysněnému titulu C.I.E. Flája má tedy na svém kontě 14 ocenění CACIB celkem ze 7mi států. 
>

Iggy bodoval v Bratislavě

Mláďata se vydala na CACIB v Bratislavě. První den sice Igoušek i Sirénky vyběhali ve třídě mladých pouze V2, ale druhý den Igoušek zabojoval a odnesl si V1, CAJC a následně i BOJ. Jsem na něj i jeho malou paničku Míšu mooooc pyšná! Jako třešnička na dortu je, že tím splnil podmínky pro udělení titulu Klubový Junior šampion BCCSK! 
>

Grejtík je nabízen ke krytí

Po domluvě s majitelkou Bárou nabízíme našeho krásného Grejíčka na krytí. Více informací o něm naleznete v menu pod odrážkou naši psi, stejně jako jeho fotogalerii. Grejtík je nabízen pouze vyšetřeným a uchovněným fenkám. V případě zájmu pište, volejte :)
>

Sirénka má první zkoušku

Sirénka v desíti měsících pokořila svou první dogdancingovou zkoušku DwD 1 a to rovnou na výborně! A byla neuvěřitelně úžasná!
>