Novinky

Motýlci "5 týdnů"

Motýlkům je 5 týdnů a jsou báječní. Ač byla všechna štěňátka zadána už před narozením, všichni budoucí majitelé nám zůstali věrní a jsou báječní. Myslím, že se budou mít Flájátka báječně. Zatím jsou neodolatelní, zábavní a nebojácní a dělají nám radost. Poslední dva týdny, které zbývají do odchodu prvních štěňátek si užijeme. Máme naplánováno několik profesionálních focení a také výlet za ovečkami. Pak už mi tu zůstanou jen chlapečci, kteří si na cestu do nových domovů ještě chvilinku počkají. S těmi toho podniknu ještě o kousek více. :)
>

Štěňátka už zvojnásobila svojí váhu

5. a 6. den života štěňátka postupně zvojnásobila svojí váhu. Jsou to naši cvalíčkové, a vzhledem k tomu, že přibírání je jejich první opravdová bordeří práce, staví se k ní více než zodpovědně :)
>

B "Butterflies" jsou na světě!

26.3. v ranních hodinách přivedla Flájenka na svět úžasná štěňátka. Jsou celkem 4, dvě holčičky a dva kluci. Maminka i já si je zatím moc užíváme!  
>

Úžasný Crufts 2019

Sirénky překřásný tatínek vybrál BOB na Cruft´s 2019 z téměř 400 borderek. Následně svůj úspěch korunoval nádherným umístěním jako BIG 3. Jsem pyšná, že mám holčičku po tak nádherném psovi, jakým Tonkory Gold Digger at Huntly jednoznačně je!
>

Potvrzená březost

Na Valentýna jsme s Flájenkou viděli miminka na utz! Ano skutečně čekáme štěňátka. Zájemci o miminka najdou více informací pod záložkou štěňátka a nebo mě kontaktujte. 
>

Máme nakryto

Dne 23.1. proběhlo krytí naší Flájenky s nádherným Jamiem. Byla to láska se vším všudy, takže doufáme, že v březnu přiletí čáp :))) Více informací naleznete v sekci štěňátka.
>

Flája je oficiálně canisterapeut

Ještě v rámci hárání jsme si Flajkou odskočili splnit test canisterapeutického psa. Ačkoli se jí v hlavě honili hlavně hormony, zvládla tuhle těžkou a náročnou zkoušku bez ztráty kytičky. Asi si ale vůbec nevšimla, že jí někdo testuje, práce s lidmi je pro ní naprosto přirozená. 
>

Flájenka dotáhla titul MoD 1

Konečně jsme s Flájkou vytančili titul Master od Dogdancing 1. Znamená to, že hned po dětech se můžeme těšit na dvojky!
>