Novinky

Flája splnila podmínky na titul C.I.E.

Flájenka po 13 měsích od prvního CACIBa získala dalších 13. Ale až ten 13, poslední byl ten, který nás posunul k vysněnému titulu C.I.E. Flája má tedy na svém kontě 14 ocenění CACIB celkem ze 7mi států. 
>

Iggy bodoval v Bratislavě

Mláďata se vydala na CACIB v Bratislavě. První den sice Igoušek i Sirénky vyběhali ve třídě mladých pouze V2, ale druhý den Igoušek zabojoval a odnesl si V1, CAJC a následně i BOJ. Jsem na něj i jeho malou paničku Míšu mooooc pyšná! Jako třešnička na dortu je, že tím splnil podmínky pro udělení titulu Klubový Junior šampion BCCSK! 
>

Grejtík je nabízen ke krytí

Po domluvě s majitelkou Bárou nabízíme našeho krásného Grejíčka na krytí. Více informací o něm naleznete v menu pod odrážkou naši psi, stejně jako jeho fotogalerii. Grejtík je nabízen pouze vyšetřeným a uchovněným fenkám. V případě zájmu pište, volejte :)
>

Sirénka má první zkoušku

Sirénka v desíti měsících pokořila svou první dogdancingovou zkoušku DwD 1 a to rovnou na výborně! A byla neuvěřitelně úžasná!
>

Pláujeme vrh B

Pokud máte zájem o štěňátko s tohoto spojení, čtěte více v sekci plány. Pro jednu holčičku bych ráda našla spolumajitele. Na veškeré dotazy ráda odpovím!
>

Sirenka a její první výstava

Sirenka byla okusit výstavní prostředí a porvala se s tím statečně - ve třídě štěňat Velmi nadějná 1, Best baby :) Je to láska moje Sirenková!!!!
>

Gene má NHAT

Úžasná Gene s Robertem přihodila další zkoušku - tentorkát NHAT ovečkovou. Jsem na ně strašně pyšná!!!!
>

Flája šampionkou Rumunka

Udělali jsme si s Flájou výlet do Rumunska a Flájenka pobrala co mohla :) 10 - 11. 2. Cluj Napoca Alderaan Butterfly - Flájenka NDS Ex. 1, CAC, Best female, BOS IDS Ex. 1, CAC, CACIB, Best female, BOB NDS Ex. 1, CAC, Best Female, BOS IDS Ex. 1, CAC, CACIB, Best Female, BOS Fly is new Romanian champion!
>