Novinky

Sirenka a její první výstava

Sirenka byla okusit výstavní prostředí a porvala se s tím statečně - ve třídě štěňat Velmi nadějná 1, Best baby :) Je to láska moje Sirenková!!!!
>

Gene má NHAT

Úžasná Gene s Robertem přihodila další zkoušku - tentorkát NHAT ovečkovou. Jsem na ně strašně pyšná!!!!
>

Flája šampionkou Rumunka

Udělali jsme si s Flájou výlet do Rumunska a Flájenka pobrala co mohla :) 10 - 11. 2. Cluj Napoca Alderaan Butterfly - Flájenka NDS Ex. 1, CAC, Best female, BOS IDS Ex. 1, CAC, CACIB, Best female, BOB NDS Ex. 1, CAC, Best Female, BOS IDS Ex. 1, CAC, CACIB, Best Female, BOS Fly is new Romanian champion!
>

Duo CACIB Brno

Flájenka byla na Duocacibu v Brně. První den si donesla známku výbornou, druhý den si v mezitřídě vyběhala V1 CAC ze sedmi krásných fen. Příznám, že jsme ani jedna neměli tu nejlepší náladu. A Flája je pro jistotu uplně nahatá :)
>

Tančíme o sto šest

Dogdancingové závody Když Bouda tančí v lednu.... Bellinka (začátečníci) 2. místo Flájenka (pokročilí) 3. místo Skvělé jsou ty moje holčičky!  
>

Sirenka slaví měsíce

Naše úžasná Sirenka slaví  měsíce. Pokud se o ní a jejích dobrodružstvích chcete dozvědět více, přečtěte si deníček :)
>

Budeme mít miminko

Naší smečku o letošních Vánocích rozšíří úžasná holčička New dream´s border Serendipity for Oaklet´s dogstory po šíleně krásné italské mamince a dokonalém anglickém gentlemanovi. Všichni se na malou Italku moc těšíme!
>

Závodíme!

Dnešní den ve znamení dogdancingu... Holčičky se moc snažily a já jim to kazila co to šlo. Kromě toho jsme v podstatě neměli čas na trénink, prostě podtrženo a sečteno jsem moc spokojená. Bellinka - třetí místo v kat. začátečníků Hattienka - čtvrté místo v kategorii pokročilí Flájenka - třetí místo v kategorii pokročilí Jsou to moje lásky!!!  
>