Novinky

Duo CACIB Brno

Flájenka byla na Duocacibu v Brně. První den si donesla známku výbornou, druhý den si v mezitřídě vyběhala V1 CAC ze sedmi krásných fen. Příznám, že jsme ani jedna neměli tu nejlepší náladu. A Flája je pro jistotu uplně nahatá :)
>

Tančíme o sto šest

Dogdancingové závody Když Bouda tančí v lednu.... Bellinka (začátečníci) 2. místo Flájenka (pokročilí) 3. místo Skvělé jsou ty moje holčičky!  
>

Sirenka slaví měsíce

Naše úžasná Sirenka slaví  měsíce. Pokud se o ní a jejích dobrodružstvích chcete dozvědět více, přečtěte si deníček :)
>

Budeme mít miminko

Naší smečku o letošních Vánocích rozšíří úžasná holčička New dream´s border Serendipity for Oaklet´s dogstory po šíleně krásné italské mamince a dokonalém anglickém gentlemanovi. Všichni se na malou Italku moc těšíme!
>

Závodíme!

Dnešní den ve znamení dogdancingu... Holčičky se moc snažily a já jim to kazila co to šlo. Kromě toho jsme v podstatě neměli čas na trénink, prostě podtrženo a sečteno jsem moc spokojená. Bellinka - třetí místo v kat. začátečníků Hattienka - čtvrté místo v kategorii pokročilí Flájenka - třetí místo v kategorii pokročilí Jsou to moje lásky!!!  
>

Flája je F1 :)))

Flája, Alderaan Butterfly, dnes složila svou druhou dogdancingovou zkoušku - F1. Bylo to ve stylu rychle a zběsile, proto na VD. Je to moje holčička šikovná a šílená :)
>

Flája je šampionka Švýcarska

Alderaan Butterfly - Flájenka si v listopadu splnila podmínky pro titul Šampion Švýcarska. Je to moje žampionka opravdová :)  
>

Áčka bodují!

Áčkové holčičky makají o sto šest!  Alces Gene si splnila zkoušky ZZZ, canisterapeutickou zkoušku a OBZ, to vše ve dvou měsících. Almond Joy (Mandlička) si dala zkoušku ZZO na výborně a chystá se vyběhnout na oficiální agility závody, na neoficiálních je zatím děsně šikovná.
>