Novinky

Almond Joy Mandlička je chovná!!!

Almond Joy Oaklet´s dogstory - Mandlička se minulý týden stala chovnou fenkou, s krásným kódem i zdravotními výsledky. Jsem na ní i paničku strašně pyšná!
>

Hattie splnila podmínky pro udělení interšampiona C.I.E.

Moje krásná belgická pralinka mi splnila sen a dokončili jsme podmínky pro udělení mezinárodního šampiona krásy :) Navíc to vylepšila v závěrečkách kdy se dostala do top pětky v FCI skupině 1. To že to všechno zvládla v nudistické kondici, tzv. na černého maliňáka je ještě o moc cenější. Je to moje ebenová kráska - mezinárodní :))) 
>

FLÁJENKA SPLNILA PODMÍNKY PRO TITUL JUNIOR ŠAMPION ČR

  30.08.2017 20:14 Alderaan Butterfly - Flája, splnila podmínky pro udělení titulu Junior šampion ČR. Vzhledem k obrovské a velmi kvalitní konkurenci ve třídě mladých tento rok jsem na svojí holčičku opravdu pyšná :)  
>

ÁČKA JSOU ZDRAVÁ JAKO ŘÍPY :)

  03.02.2017 00:57 Již tři naše áčkové děti - Alexander the Great, Almond Joy a Alces Gene podstoupily rentgeny a to s krásnými výsledky: DKK 0/0, DKL 0/0 a OCD neg/neg. Mám strašnou radost a děkuji páníčkům za skvělou péči. Doufám, že i zbylá štěňátka je budou následovat :)  
>

BELLINKA A ZDRAVOTNÍ VÝSLEDKY

  03.02.2017 00:55 Upíří mimino podstoupilo vyšetření kyčlí, loktů, páteře i ramen s exkluzivními výsledky. Navíc jsme nechali udělat DNA profil a také test, ze kterého vylezlo, že je homozygot pro černou barvu. Jiná než gréní mimina se tedy u nás bohdá nenarodí :)  
>

IZABELLKA A HATTIENKA MAJÍ TANCUJÍ JAK O ŽIVOT

  03.02.2017 00:53 Gréní holčičky se do dogdancingu vrhají po hlavě a v tuto chvíli má Hattienka složeny tři zkoušky první divize na výborně - DwD 1, MD 1 a F1, Bellinka má složeny na výborně zkoušky: F1 a DwD 1. Náš taneční maraton pokračuje a chystáme se na první neoficiální závody.  
>

NÁRODNÍ VÝSTAVA V MLADÉ BOLESLAVI

  17.07.2016 11:39 O víkednu jsme vyrazili na výstavu v Mladé Boleslavi, která dopadla pro všechny moc dobře: Ch. Jch. Hattie Black z JBonda - třída otevřená - V1, CAC Izabell Black z JBonda - třída mladých - V1, CAJC, BOJ American Rose Oaklet´s dogstory - VN3 (5)  
>

UPÍREK NA OBEDIENCE VÍKENDU

  17.07.2016 11:35 Naše Izabellka se mnou strávila krásný víkend ve Vojkově na obedience víkendu pod vedením Ivany Šimůnkové a Romany Polické. Víkend to byl opravdu parádní a holčička se moooc snažila. Za krásné fotky děkuji Janě Krátké.   
>