Novinky

Flája je F1 :)))

Flája, Alderaan Butterfly, dnes složila svou druhou dogdancingovou zkoušku - F1. Bylo to ve stylu rychle a zběsile, proto na VD. Je to moje holčička šikovná a šílená :)
>

Flája je šampionka Švýcarska

Alderaan Butterfly - Flájenka si v listopadu splnila podmínky pro titul Šampion Švýcarska. Je to moje žampionka opravdová :)  
>

Áčka bodují!

Áčkové holčičky makají o sto šest!  Alces Gene si splnila zkoušky ZZZ, canisterapeutickou zkoušku a OBZ, to vše ve dvou měsících. Almond Joy (Mandlička) si dala zkoušku ZZO na výborně a chystá se vyběhnout na oficiální agility závody, na neoficiálních je zatím děsně šikovná.
>

Upírka zazářila v Bosně :)

Izabell Black z JBonda CAC 1 Gradacac - V1, CAC, Nejlepší fena, BOB CAC 2 Gradacac - V1, CAC, Nejlepší fena, BOB = splnila podmínky šampiona BiH CACIB Gradacac - V1, CAC, CACIB, BOB = splnila podmínka šampiona federace BiH
>

CAC / CACIB Gradacac

Odchovy byly na výstavě :) CAC 1 Gradacac Alexander the Grejt (Grejtík) V1, CAC, Nejlepší pes, BOS Alces Gene (Gene) V1 CAC CAC 2 Gradacac Alexander the Grejt (Grejtík) V1, CAC, Nejlepší pes, BOS Alces Gene (Gene) V1 CAC CACIB Gradacac Alexander the Grejt (Grejtík) V1, CAC, CACIB, BOB, BOG 2 Alces Gene (Gene) V1 CAC Dohromady utvořili 3. nejkrásnější pár výstavy :) Obqa dokončili titul Champion BIH a Champion Federace BiH  
>

Velké rentgenování

Dnešní velké rentgenování u pana doktora Ekra skončilo úspěšně. American Rose = DKK 0/0, DKL 0/0, OCD neg/neg, SPO 0 = páté zcela čisté štěně z vrhu A. Alderaan Butterfly = DKK 1/1, DKL 0/0, OCD neg/neg, SPO 0 = Flája má podle pana doktora ale krásný a zdravý kyčelní kloub, jen tam haprují jí zpropadené úhly. Podle OFA by podle pana doktora vyšla zcela čistě. Tak se radujeme :)))))    
>

Mandle je championka Rumunska :)

Mandlička splnila podmínky pro udělení šampiona Rumunska. Tahle moje modrá holčička to dala totálně bez chlupů se svým dokonalým kouzlem osobnosti :) Je to prostě Mandlička mandlová :)
>

Almond Joy Mandlička je chovná!!!

Almond Joy Oaklet´s dogstory - Mandlička se minulý týden stala chovnou fenkou, s krásným kódem i zdravotními výsledky. Jsem na ní i paničku strašně pyšná!
>

Hattie splnila podmínky pro udělení interšampiona C.I.E.

Moje krásná belgická pralinka mi splnila sen a dokončili jsme podmínky pro udělení mezinárodního šampiona krásy :) Navíc to vylepšila v závěrečkách kdy se dostala do top pětky v FCI skupině 1. To že to všechno zvládla v nudistické kondici, tzv. na černého maliňáka je ještě o moc cenější. Je to moje ebenová kráska - mezinárodní :))) 
>