Novinky

BELGIČANDY ZAZÁŘILI V NITŘE :)

  13.06.2016 22:43 ak pro všechny zvědavé dávám kompletní informace z třídenního maratonu výstav v Nitře: 1. den - rozhodčí Tibor Havelka Hattie Black z JBonda - Výborná 1, CAC Izabell Black z JBonda - Výborná 1, CAJC, BOJ, BOS 2. den - rozhodčí Jaroslav Matyáš Hattie - Výborná 1, CAC, CACIB, BOB Izabell - Výborná 1, CAJC, BOJ 3. den - rozhodčí Andráš Polgraš Hattie - Výborná 1, CAC, CACIB, BOS, nominace na Crufts  
>

ÁČKŮM JE PŮL ROKU

  17.05.2016 02:11 Děti naše, přejeme vám všem všechno nejlepší!  Je to přesně půl rok, co ty dokonalá mimina vykoukla na svět. Zatím to vypadá, že páníčkům dělají hlavně radost a snaží se si najít čas jim mezi zlobením ukázat, že to jsou moc šikovná štěňátka. Všechna štěňátka "něco" pracují a všechna mají krásnou a extrémně přátelskou povahu po obou rodičích. Jejich pusinky jsou prostě vášnivé a zcela nezapomenutelné. A ač mají na svých bedrech pár hříšků, zničených věcí, stromů, podlah a lišt, mají za sebou alespoň jednu výstavu, která pro všechny skončila úspěšně a...
>

Co je nového...

  30.04.2016 11:03 Naše miminka už si také vyzkoušela výstavní kruhy a musím říct, že jejich vstup byl moc úspěšný. Jsem na ně pyšná a výsledky jsem doplnila na jejich stránky. Nové výsledky má taky Bellunka a Deborka porazila mojí trému a v dubnu složila svou první dogdancingovou zkoušku.  
>

MIMINKA DĚLAJÍ RADOST U NOVÝCH PÁNÍČKŮ

  25.02.2016 19:14 Všechna miminka už dělají radost novým páníčkům. Ale dělají radost i nám, protože se chovají jako správná bordeří štěňata a zatím slyšíme samou chválu :)  
>

VOLNÁ HOLČIČKA

  14.12.2015 13:42 JNarodila jsem se 17. listopadu a jsem jediné volné štěňátko. Dnes mi byly tři týdny. Jsem moc krásná, alespoň panička to tvrdí, ale jsem taková celkově jemnější než moji dračí sourozenci a taky jsem dost upovídaná :) Mám se ale čile k jídlu i rukávům a nohavicím a i svého velkého brášku přeperu, když ho překvapím ze zálohy. Budu vhodná jako páníčkův miláček, na sport i výstavy, takže hledám aktivní společníky. Když mě vezmete občas na výstavu, zlobit se nebudu :) Všichni o mě říkají že jsem celý tatínek - Borderline Country Ravel. Maminka Deep Idea Bohemia...
>

CHLAPEČEK NAŠEL SVÉ PÁNÍČKY

  14.12.2015 13:39 Náš úžasný chlapeček přesvědčil hned první zájemkyně o holčičku, co u nás byly na návštěvě, že on je ten pravý. Tudíž máme v současné době volnou holčičku :)  
>

HLEDÁM SKVĚLÉ PÁNÍČKY PRO CHLAPEČKA Z VRHU A

  03.12.2015 14:50 Všechny holčičky už svoje rodiny vybrané mají, jediný kdo čeká na ty pravé je náš miláček Absint :). Pro více informací mě prosím kontaktujte. Pokud Vás zajímají, fotky, deníčky štěňátek, váhové přírůstky, všechno pravidelně aktualizuji na www.facebook.com/oakletsdogstory.  
>

3.12.2015 MIMINKOVÉ NOVINKY

  03.12.2015 14:16 Všechna mimika mají otevřená očíčka a jejich pohyb čím dál víc připomíná chůzi :) Dokonce už i radostně vrtí ocásky a snaží se překonat nástrahy porodní bedny. Všechny holčičky jsou již zadané, k zadání zbývá náš jediný gentleman, který vypadá, jako by tatínkovi z oka vypadl. Chlapeček je velmi příjemný, je to takový mazlíček, přátelský, každého, kdo si ho pochová hned obdaří spoustou pusinek. Fotky a mnoho aktuálních informací naleznete na našich facebookových stránkách www.facebook.com/Oakletsdogstory.  
>