Novinky

Flajka opravdu čeká miminka

Flájenka "nekecala" a opravdu čeká miminka. Včera nám ultrazvuk ukázal bouličky, takže my se těšíme a Flája také, protože ví, že takové těhotenství skýtá pro matku mnoho výhod :) Pokud hledáte toho nejlepšího parťáka, ještě máte možnost přidat se k zájemcům o miminko :)
>

Flája hárá :)

Flájenka hárá, příští týden pojedeme na krytí. Nakonec přeci jen vyjedeme za hranice :) Tatínka prozradíme brzy. V případě zájmu o miminko mě kontaktujte. Miminka půjdou do pouze do rodin k ativnímu životu, kde budou členy rodiny. Výstavy ani chov rozhodně nejsou podmínkou, ale znalost toho, co se dá od borderky čekat rozhodně ano :)
>

Plánujeme s Flájenkou miminka

Čekáme s Flájenkou na hárání a máme naplánován vrh D. Sice nam nemožnost krýt venku trošku zkřížila plány, ale vybrala jsem naprosto úžasného budoucího tatínka. Více informací už brzy :)
>

Klubová výstava BCCSK

Dnes jsme absolovovali speciální výstavu BCCSK v Pezinku. Mercinka na své premiéře VN 2, Flájenka v šampionech V2 res. CAC, Igoušek v mezitřídě také V2 res. CAC a kralovala Deborka, která ve veteránech v krásné konkurenci vyběhala V1, veteránský klubový vítěz a splnila tím pochmínky pro titul Veterán šampion BCCSK. Navíc, že jí nikdo nevěří její věk je jenom třešnička na dortu :)
>

Zkoušky z dogdancingu

Říjen ve znamení dogdancingu a zkoušek dance with dog. Flájenka a Sirénka si splnili zkoušku DwD 2 a Igoušek zkoušku DwD 1. Moji úžasní a báječní miláčci.
>

Máme nakryt externí vrh D

Včera a dnes jsme "zadělali" na externí vrh "D" Oaklet's dogstory. Tatínkem vrhu bude krásný a hlavně v povaze báječný pes Ch. Jch. Wonder of the heaven All I Need (Devil). Maminkou vrhu naše áčková holčička Ch. Alces Gene Oaklet's dogstory. Oba rodiče mají perfektní zdravotní výsledky. Od tohoto spojení si slibuji kromě pěkného typového exteriéru hlavně báječné a vyrovnané borderky, které kromě sportu, nějaké té výstavy zvládnou i canisterapeutickou práci. Tak teď už jen doufat, že se u nás na začátku prosince narodí další vrh "kontaktních" miminek do normálního života :)
>

Céčka rostou jako z vody

Externímu vrhu C ze spojení Atík a Rose jsou téměř čtyři týdny. Všichni rostou jako z mléka a mají vybrané své budoucí rodiny....
>

Máme nakryt externí vrh C

24.4. jsme nakryli vrh C a to naší Rose a krásného a moc šikovného pejska Athose z Keblických strání. Teď jen doufáme, že je Rosinka březí a že v červnu vykouknou na svět další miminka. Více informací si přečtete v sekci štěňátka.
>