Vrh A

(Více informací pod odkazem na vrh A)
 
 

Všechna štěňátka jsou v nových domovech. 

Štěňátka jsou na světě! Všechno potřebné najdete pod odkazem VRH A :)

Štěňátka

Deep Idea už zase píše hluboké myšlenky
Dlouho jsem nepsala, protože VONA všechno hned vykváká a nic mi nenechá. Dneska mi ale VONA fakt hnula žlučí, tak se musím podělit. To, že jsem chudinka těhotná, to víte všichni. A mám břicho plný mimin, který mě tlačí do žaludku, že se ani pořádně napapat nemůžu, tak jak jsem zvyklá. Dokonce už ani po holkách nedojídám, protože se to do mě nevejde. A to mi VONA slibovala, až budeš čekat miminka, to bude dobrotek... A skutek utek. V úterý jsme spolu byli v práci a to mě všichni mazlili a říkali jaká, že jsem krásná a jak mi to bříško sluší. Myslela jsem, že za odměnu dostanu alespoň pořádný hovězí ouško nebo tu velkou kost. To né, tu VONA nekoupí, místo toho přitáhne malinký barevný obojky, který se mi vejdou leda tak na tlapku a ještě mi je ukazuje. Ptala jsem se jí, kde má tu kost!!! A místo toho mě votravovala s výstavníma vodítkama pro holky. Kdy ta VONA pochopí, že mě zajímají dobroty, veeeeelký kosti a taky balónky a frisbee. Žádný ty její nesmyslný krámy, co furt tahá domů. 
A taky mě šidí, na procházky nebere balónek!!! Ani nic jinýho. Jsem v tak zoufalý situaci, že sama uklízím po dětech ponožky, podávám jim kalhoty od pyžama, prostě všechno, na co si ukážou. Jediný co hrajeme je hra ukliď hračky a to vám povím je dost nuda. Sice už rozeznám deset plyšáků od sebe a nosím je správně, dostávám za to piškůtky, ale já chci kurník ten BALÓÓÓNEK. 
Největší legrace je, že si myslí, že bych měla odpočívat. Na to jí kašlu. Musím stihnout vychovat Bellu a taky kocoury, protože si poslední dobou hrozně dovolujou a lezou, kde je napadne. A vzhledem k tomu, že u nás jsem normální jenom já a páníček, je to všechno v mých tlapkách. Uznejte, že na odpočívání nemám čas, Tak ať si VONA lehne na gauč a já zkusím dohnat všechno, co VONA zanedbala. A Hatt, místo toho, aby mi pomáhala, se furt někde mazlí a válí si šunky a jezdí si bůh ví kde!
VONA sice tvrdí, že tu ta štěňata budou co nevidět, ale znáte mě, budou tu až já budu chtít. Tak konec psaní, kocour vylezl na stůl a chce tam spát!?!, tak já ho honem půjdu za nohu sundat dolů.
Mějte se moc hezky a přijeďte mi hodit ten balónek. Alespoň tisíckrát. A musíte přivést vlastní, ty moje jsou všechny někde schovaný! Taková VONA je!!!
Vaše Deep
22.9.2015

Deep Idea píše hluboké myšlenky

Vzhledem k tomu, že mě neustále zkreslování informací od NÍ přestalo bavit, beru to, jak je u mě zvykem, do vlastních tlapek. Každý kdo sdílí domácnost s někým bláznivým jako já mě jistě pochopí, protože naše VONA je jedna z nejšílenějších a chce to velmi silné nervy, aby to jeden vydržel (páníček dosvědčí) Emotikona smile
Poslední z jejích šílených nápadů přímo atakuje moji psí osobnost. A to, že budu mít děti. A ani se mě nezeptala, neporadila se. No já do toho přece taky můžu mluvit, ne?
Každý, kdo to zažil, ví co to všechno obnáší. Musíte projít rentgeny, kdy vás nejdřív uspí a pak natahují jak žížalu, aby zjistili, že vaše klouby a páteř jsou zcela v pořádku, pak vám druhý doktor svítí do očí a něco tam kape, aby opět konstatoval, že netrpíte oční vadou. Korunu tomu VONA nasadila cestou na bonitaci, kdy se klepala strachy a kdo to musel zachránit, no zase já! A pak v jistém období, kdy očekávala, že budu hárat, furt chodila s papírovým kapesníkem a utírala mě. Si snad myslí, že se neumím sama umýt?
Když konečně přišel den D, vzala mě do auta, ale nejeli jsme cvičit. To by byla legra, všem pejskům bych se líbila a byla bych královna cvičáku. Ne, to ona ne. Ona mě vezme k doktorce, která mě píchla do pacičky a myslela, že si mě pak koupí piškůtkem. Taková ostuda. 
O tom, že moje VONA je o moc zlomyslnější než taková normální VONA bývá, svědčí i fakt, že to několikrát zopakovala!!! A přitom se stačilo slušně zeptat jakéhokoliv pejska z okolí a on by jí to zcela na jistotu sdělil, že. 
Pro ty, co si myslí, že mi nechala vybrat otce svých dětí, musím napsat, že JÍ neznáte. Já bych si vybrala rychle. Sousedi mají krásného Salašníka a my na sebe vždycky rozkošně mručíme přes plot. Ale to ne. Sice jsem borderka a co vám budu povídat, jsem stoprocentně chytřejší než VONA, ale vybrat si nemůžu. Místo toho, aby jednoduše otevřela branku a řekla jdi Deborko a najdi tatínka, naložila mě do auta a táhla šíleně daleko a šíleně dlouho. Celou cestu u toho nadávala, že to jede pomalu, že jsou všude auta, že opravujou silnici, že stejně jedeme zbytečně, protože já nebudu chtít. No kdo to má poslouchat. Vzala sebou ale tu, co bydlí za plotem a ta se mě pořád zastávala a na ní vrčela, ať toho nechá a nestresuje mě. Sice to bylo zbytečné, ale přesto jsem jí při vystupování dala pusinky, aby věděla, že si jako její snahy vážím a chápu, že prostě není borderka, proto to nedokáže vymyslet líp. Venku na nás čekala ještě jedna, která voněla podobně jako naše Bell a Hatt, když k nám domů přijeli. A pak ještě jedna, která byla panička mého budoucího manžela. Ale to jsem nevěděla, přesto jsem je vzorně přivítala, oblemcala, oskákala a u toho ukázkově vrtěla ocáskem :)) 
Za hnědými vraty byl ráj, tolik míčků, hraček a jiných věcí k nošení jsem pohromadě ještě neviděla. Všude jsem čmuchala pejsky, ale žádný z nich tam nebyl, nikdo mi nic nebral. Už už jsem si myslela, že jsem vyhrála bordeří loterii o milion hraček, když jsem si všimla jeho! Když ho ta jeho panička přivedla, pořádně jsem si ho prohlídla a byl to fakt fešák. Voňavej, usměvavej, dobře naloženej. Řeknu vám, že nemůžu věřit, že ho VONA vybrala, protože bych od ní takového krasavce rozhodně nečekala. Občas jí asi něco osvítí a všechny její nápady evidentně nejsou k ničemu. Protože Ravelek se jí tedy povedl. 
Hned jsem mu dala ocásek na stranu, aby věděl, o co tady jako půjde. Ale on je to chytrej kluk a věděl to hned. Zkoušela jsem na něj, že si jako pohrajeme s míčkem nebo se budeme chvilku honit. Měl ale jiný názor, že se takovými hloupostmi nebudeme zdržovat. A protože jste určitě stejně jako já hned pochopili, že můj manžel je neodolatelný, ani já jsem neodolala a nechala se svést Emotikona smile. Dělala jsem trochu štráchy, ale když to vypadalo, že by si to Ravíček mohl rozmyslet, dala jsem mu jasně najevo, že to byla jenom legrace. Nebyla by to VONA, aby mě hned pak nechytla a nezavřela do auta. Chápete? Pes se zamiluje a místo toho, abychom se mohli hezky družit, sedím zavřená v autě a VONA se vykecává!

V pátek jsme si výlet zopakovali a to komplet i s tím jejím vykecáváním a mým zcela nevhodným odložením do auta. Alespoň tam nechali kus snídaně, tak jsem se trochu najedla. No nebylo to nic moc, ale když takhle vezmou psa na výlet bez snídaně, musí se o sebe chudák postarat sám.
No a VONA si teď myslí, že čekáme štěňátka. A přitom se strašně bojí, že ne. A já vím jak to je. A budu jí hezky dlouho napínat. Ať si to pořádně užije. Cha chá 

Emotikona smile

 


Jestli na závěr čekáte společnou novomanželskou fotografii, jste na omylu. Napřed jsme na nějaké štráchy s focením neměli čas a pak už jsem byla zavřená v autě jak vězeň na Bezděze. Takže přikládám fotku mého krásného manžela.
A přijeďte mi hodit balónek, VONA teď hází ještě blbějc než normálně, takže jsem borderka týraná!!! Velký oblíznutí posílá Deborka alias Deep Idea Bohemia Patrix

 
12.9.2015
Debbuška se rozhárala, tak se brzy vydáme na krytí za krásným pejskem Rafíčkem - Bordeline Country Ravel. Oba rodiče jsou zdraví, mají perfektní výsledky všech testů. Štěňátka z tohoto spojení by měla mít krásnou a typickou bordeří povahu. Budou vhodná na sport, výstavy a hlavně jako super společníci a s velkou chutí do práce. Oba rodiče mají společnou lásku k lidem, Ravel jí má navíc stvrzenou canisterapeutickou zkouškou. Takže miminka by měla být velmi přátelská.  Děti by měli mít také vlohu pro pasení. 
Štěňátka budou odchování s námi v rodinném domečku s přístupem dovnitř i ven. Samozřejmostí je spousta lásky, už teď se na ně moc těšíme. Krmena budou barfem, ale vyzkouší i granulky, aby případným novým "rodičům" nedělala problémy. Pokud budou po mamince, tak to nehrozí :) K socializaci mají další dvě fenky, dva kocoury a dvě malé děti se kterými budou v neustálém kontaktu. Takže je jen tak něco nepřekvapí :)
Více informací o mamince naleznete zde.
A o našem úžasném tatínkovi si můžete přečíst tady.
Pokud máte zájem o štěňátko, případně o více informací, neváhejte mě kontaktovat.