Plánujeme

 

Border kolie

Vrh "B - Butterflies"

Člověk míní, Flája mění, klidně pořád dokola, aneb všechno je jinak, ale se šťastným koncem

Dnes proběhlo krytí, které jsem původně plánovala trochu později, ale všechny okolnosti byly pro, takže máme zaděláno na vrh B a doufejme, že se na konci března budeme po třech letech )) radovat ze štěňátek.

Jamie je mladý pes, jehož hlavními přednostmi (samozřejmě kromě krásného exteriéru a zajímavého rodokmenu) je pohava, sociální, praštěná, s chutí do akce a touhou se zavděčit člověku. Povaha obou dvou je velmi blízká, myslím, že děti by měli být právě takové s bonusem canisterapeutického testu obou rodičů. Oba rodiče mají nějaké ty zkoušky (v rámci možností psovodů )) a také výstavní úspěchy.

Děkuji Janě za možnost využít pana inženýra v chovu a že může být tatínkem prvního Flájenčina vrhu, Jamíčkovi děkujeme s Flájou za neuvěřitelné gentlemanské chování, myslím, že tahle první láska stála za to, Jamie to potvrdil milionem sladkých olíznutí Flájce na rozloučenou )))

Ale teď k faktům:

Jamie


Ing Foxy Fox
DNA IGS, CEA, TNS, NCL, GG, SN, RS – genotyp normal, MDR1 +/+
HD A ED 0/0 OCD free SPO 0
klinické vyšetření DOV – prostý

 

Otec: Trucharm My Brillantino Tale „Bolek“
Matka: Yoshi Foxy Fox
Narozen: 3.5.2017

Výstavy:
Junior šampion SK, PL, ČR, KCHMPP, BCCSK
4x best Puppy,
4x CAJC Sk, 3x CAJC Pl, 3x CAJC ČR
5x JBOB, 2x CACIB
2x BOS, 2x BOB
3x JBOG, JBIS4, JBIS3

Zkoušky:
F1 – výborně, ZOP – velmi dobře, NHAT výborně, canisterapie

Flája
Alderaan Butterfly
DNA IGS, CEA, TNS, NCL, GG, SN,– genotyp normal, MDR1 +/+
HD B ED 0/0 OCD free SPO 0
klinické vyšetření DOV – prostý


Otec: Borderline Country Just in Style
Matka: Alderaan Hat-Trick
Narozena: 3.3.2016

Výstavy:
C.I.E. (čekáme potvrzení ), Grand šampion Slovensko, Rumunsko, Balkan, Montenegro, grand šampion Kosovo, Šampion Švýcarska, Šampion Slovenska, šampion Srbska, šampion Rumunska, Šampion Balkán, Šampion Kosovo, Šampion Montenegro, Junior šampion České republiky, Klubový junior šampion KCHMPP, 4x Cruft´s kvalifikace 2018,2019, Alpský vítěz, BIG, 2x res. BIG, 8x BOB, 12 x BOS, 8x Best Female, Klubový vítěz BCCSK, Klubový vítěz KCHMPP, Res. BIS BOS, 14 x CACIB, 4 x res. CACIB, 30x CAC, 2x r. CAC, 4 x CAJC, 2x Nejlepší štěně, 3x VN 1

Zkoušky:
F1, DwD 1, MD 1, HtM 1, MoD 1, canisterapie

Více informací o plánovaném vrhu naleznete na www.dogstory.eu, případní potenciální zájemci o miminko můžou psát, ptát se, prostě jsem k dispozici a doufám, že dětem najdeme stejně skvělé domovy jako mají naše áčka

 
 

 
 
 
 
V roce  2019 plánujeme externí vrhy po našich holčičkách Alces Gene a American Rose. Tatínky zatím vybíráme.